National & Regional Beer Competitions

Gallery Winners

Winners


Tim Croxson presents the Supreme Champion award to Cairngorm brewery

Tim Croxson of Croxsons presents the Supreme Champion award to Sean Tomlinson of Cairngorm Brewery Co Ltd

Arundel brewery receiving Champion Mild (Gold) from Rudd Macnamara

Jeremy Owen & Peter Bond of Arundel brewery receive the gold Champion Mild from Rudd Macnamara Ltd

Patsy from Prospect receiving Silver Champion Mild from Rudd Macnamara

Patsy Slevin from Prospect Brewery Ltd receives silver Champion Mild from Rudd Macnamara Ltd

Adrian from Castle Rock receives bronze Champion Mild from Rudd Macnamara

Adrian Redgrove from Castle Rock receives bronze Champion Mild from Rudd Macnamara Ltd

Yeovil Ales receive the gold Champion Bitters & Pale Ales award from the SIBA Chairman

Rob Sherwood of Yeovil Ales receives the gold Champion Bitters & Pale Ales award from the SIBA Chairman, Peter Amor

Flo from Purity receives silver Champion Bitters & Pale Ales from Peter Amor
Flo from Purity Brewing Co receives silver Champion Bitters & Pale Ales from Peter Amor
Oakham Ales receives bronze Champion Bitters & Pale Ales from Peter Amor SIBA Chairman
Paul Hook, Oakham Ales receives bronze Champion Bitters & Pale Ales from Peter Amor SIBA Chairman

Sarah Young, Lallemand UK Ltd presents gold Champion Best Bitter award to Flo from Purity Brewing Co

Sarah from Lallemand presents the silver Champion Best Bitter to Sara Barton and Richard Chamberlain, Brewsters Brewing Co Ltd

Chris Garratt from Warminster Maltings presents the gold Champion Premium Bitter to Paul Hook, Oakham Ales

Warminster Maltings presents the silver Champion Premium Bitter to Norman Pearce from Corvedale Brewery

Chris Garratt from Warminster Maltings presents the bronze Champion Premium Bitter to Jon Hunt, Millstone Brewery Ltd

Barrie Sutherland, Spa-soft presents the gold Champion Strong Bitter to Adrian Redgrove from Castle Rock

Spa-soft present the silver Champion Strong Bitter to Ossett Brewing Co Ltd

Barrie Sutherland presents the Bronze Champion Strong Bitter award to Stig Andersen from Stonehenge Ales

Dr Christine Flemming, Murphy & Son Ltd, presents the gold Champion Strong Ale award to David Grant, collecting on behalf of Highland Brewing Co Ltd

Murphy & Son present the silver Champion Strong Ale award to Robert Wicks of Westerham Brewery

Chris Freer of freerbutler presents the gold Champion Porters, Strong Milds, Old Ales and Stouts award to Sean Tomlinson of Cairngorm Brewery Co Ltd

freerbutler presents the bronze Champion Porters, Strong Milds, Old Ales and Stouts award to Will Pammenter, Lancaster The Brewery

Smurfit Kappa Display & Print presents the gold Champion Speciality Beer award to Mark Tranter, Dark Star Brewing Co Ltd

Smurfit Kappa presents the silver Champion Speciatlity Beer award to Paul Simpson, Saltaire Brewery Ltd

Smurfit Kappa Display & Print presents the bronze Champion Speciality Beer award to Cotswold Spring Brewery

Phil Quinn, Moravek International presents the gold Champion Bottled Beer award to Dave Pickersgill from Oakleaf Brewing Co Ltd

Moravek present the silver Champion Bottled Beer award to Broughton Ales Ltd

Top